مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 20 40 60

خرید ساعت مچی بول بول BULBUL

کمپانی ساعت مچی بول بول در دانمارک واقع شده است. این ساعت‌مچی‌ها به طرح اسکاندیناوی معروف هستند. طرح‌های اسکاندیناوی که امروزه در سبک‌های مدرن و مینیمال بسیار از آن استفاده می‌کنند. این وبلاگ قصد دارد تا درباره خرید ساعت مچی بول بول BULBUL با شما حرف بزند.

چرا باید ساعت مچی بول بول BULBUL بخریم؟

جنس موتور این ساعت ساخت کشور ژاپن و جنس بدنه آن از استیل است. بندهای چرمی با کیفیتی در آن تعبیه شده که به شما این امکان را می‌دهد تا مدت زمانی طولانی از آن استفاده کنید. شما با خرید ساعت مچی بول بول BULBUL صاحب یک سال گارانتی ضمانت از سایت تی‌تی بول می‌شوید.

تنوع در طراحی این صفحات اندک بوده و به‌طورکلی رنگ صفحه زمینه در اکثر آنها سفید است. ساخت بی‌نظیر این ساعت‌ها این امکان را به شما می‌دهد تا برای هر سبک پوششی از آن استفاده کنید. سبک‌های مدرن و مینیمال که بیشتر طرف‌دار ساده‌پوشی هستند از این ساعت در استایل خود نهایت استفاده را می‌برند.

چگونه یک ساعت مینیمالیستی بپوشید؟

یک ساعت با بند فلزی باید با بقیه جواهراتی که می‌پوشید یا لباس شما همخوانی داشته باشد. اگر مرد هستید که مچ باریکی دارید، باید از ساعتی با صورت کوچک‌تر استفاده کنید و بالعکس. ساعت مینیمالیستی شما باید به نظر برسد که برای پوشیدن شما ساخته شده است و نه آن‌طور که شما را پوشیده است.

ساعت مینیمالیستی چیست؟

ساعت‌های مینیمالیستی مدتی است که به یک‌روند روبه‌رشد تبدیل شده‌اند. با طراحی‌های ساده و مکانیسم‌های ساده نشان‌دادنم زمان، هدف آنها این است که زمان را بدون تمام زنگ‌ها و سوت‌هایی که از ساعت‌های لوکس انتظار داریم، به شما اعلام کنند.

یک زن باید چند ساعت داشته باشد؟

بااین‌حال، وقتی صحبت از خانم‌ها می‌شود، عاقلانه است که حداقل سه تا چهار ساعت را در کمد لباس خود نگه دارند. آنها می‌توانند آنها را برای مراسم‌ها و مناسبت‌های مختلف بپوشند. نسل قدیمی‌تر زنان که با ساعتی روی مچ دست خود بیرون می‌روند. آنها ساعت‌های فوق را بر اساس لباس و مناسبت انتخاب می‌کنند.

شما با خرید ساعت مچی بول بول BULBUL می‌توانید خالق سبک خود باشید.