مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 20 40 60

خرید ساعت مچی ریچارد میل RICHARD MILLE

ریچارد میل به دلیل استفاده از مواد منحصربه‌فرد بدنه و صفحه پایه مانند نانولوله‌های کربنی، طلای ذوب شده با کربن و سرامیک سخت شده مشهور است. مواد انعطاف‌پذیری را به ترکیب می‌آورند. این وبلاگ قصد دارد تا درباره خرید ساعت مچی ریچارد میل RICHARD MILLE اطلاعات ارزشمندی به شما بدهد.

آیا ساعت‌های ریچارد میل سرمایه‌گذاری خوبی هستند؟

آیا ساعت‌های ریچارد میل سرمایه‌گذاری خوبی هستند؟ ساعت‌های ریچارد میل از این نظر که ارزش آن‌ها را ارزشمند می‌دانند، شبیه رولکس هستند. اگر به‌اندازه کافی خوش‌شانس هستید که برخی از ساعت‌های ریچارد میل نسخه محدود را به دست می‌آورید، بازگشت سرمایه شما می‌تواند 100,000 تا 300,000 دلار باشد.

آیا به‌دست‌آوردن ریچارد میل سخت است؟

همان‌طور که احتمالاً تاکنون متوجه شده‌اید، ساخت ساعت ریچارد میل پیچیده و بسیار زمان بر است. بیشتر کارها با دست انجام می‌شود! اما این تنها دلیل کمیاب شدن ساعت‌های ریچارد میل نیست. همچنین به انحصاری بودن نیز برمی گردد.

آیا ارزش ریچارد میل کاهش می‌یابد؟

هیچ نشانه‌ای از کاهش قیمت‌ها به این زودی وجود ندارد، به‌ویژه از آنجایی که ریچارد میل در محدودکردن عرضه ساعت در بازار کار بسیار خوبی انجام می‌دهد.

ساعت دریک چیست؟

ریچارد میل یک سفارشی که قبلاً دیده نشده بود. ساعتی که دریک در اینستاگرام به نمایش گذاشت، دارای پشتی کریستالی یاقوت کبود کاملاً شفاف، تاکی متر و نوار تاجی شفاف است که به رنگ آبی عمیق نیمه‌شب ساخته شده است.

آیا ریچارد میل ضد آب است؟

ساعت‌های ریچارد میل با مقاومت در برابر آب تا 30، 50، 100 یا 300 متر طراحی و آزمایش شده‌اند. مقاومت در برابر آب به طور طبیعی هرساله از طریق تأثیرات تغییرات دمای روزانه بر روی بدنه، شیشه، تاج و درزگیرهای مربوطه کاهش می‌یابد.