مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 20 40 60

خرید ساعت مچی فرانک مولر FRANCK MULLER

ساعت‌مچی‌های فرانک مولر اصالت ساخت سویسی دارند. اکثر محصولات این کمپانی طراحی‌های کاملاً خاص و پیچیده دارند. ساعت‌مچی‌های فروشگاه تی‌تی بول با بهترین کیفیت این ساعت‌ها را در سایت خود موجود دارد. این مطلب به مزیت خرید ساعت مچی فرانک مولر FRANCK MULLER اشاره می‌کند و اطلاعات ارزشمندی به شما می‌دهد.

مزیت خرید ساعت مچی فرانک مولر FRANCK MULLER

ساعت‌مچی‌های فرانک مولر سه‌موتوره با قابلیت کرنوگراف هستند همچنین در بعضی از این ساعت‌ها نشانگرهای تاریخ هم وجود دارد. موتور این ساعت‌ها ساخت کشور ژاپن است. بدنه این ساعت‌ها کاملاً ضد حساسیت و رنگ ثابت هستند.

شیشه‌های این ساعت‌ها خمیدگی بسیاری دارند و در اثر خط‌وخش مقاومت بالایی دارند. خطای زاویه دید بالا باعث شده تا در صورت تمیز بودن شیشه ساعت‌ها شما به‌اشتباه تصور کنید که هیچ شیشه‌ای روی ساعت وجود ندارد. بندهای ساعت از چرم طبیعی یا چرم‌های مصنوعی باکیفیت بالا ساخته شده‌اند. شما با خرید ساعت مچی فرانک مولر می‌توانید در هر جمعی نگاه را به ساعت خود روانه کنید.

ساعت فرانک مولر چه ویژگی خاصی دارد؟

ساعت‌های فرانک مولر به لطف شکل Cintrée Curvex که معمولاً به‌عنوان برجسته‌ترین نمای این برند شناخته می‌شود، به‌راحتی قابل‌شناسایی شدند. برای این برند، به‌سرعت به موفقیت بزرگی تبدیل شد و راهی برای بیان هویت منحصربه‌فرد خود، اثبات DNA خود و نشان‌دادن دانش خود در تولید کیس بود.

آیا فرانک مولر ونگارد ساعت خوبی است؟

پوشیدن آن آسان است و با استاندارد بالایی ساخته شده است که از یک ساعت‌ساز معتبر انتظار دارید. به‌طورکلی، فرانک مولر ونگارد کلاسیک قاب‌های جذابی را به‌عنوان یک ساعت ورزشی راحت ایجاد می‌کند که به‌راحتی می‌تواند فاصله بین استراحتگاه ساحلی و اتاق هیئت‌مدیره و در هر نقطه‌ای بین آن‌ها را طی کند.

چه کسی فرانک مولر را می‌پوشد؟

یکی از مواردی که ساعت‌های فرانک مولر را از سایر برندهای لوکس متمایز می‌کند، ارتباط آن با افراد مشهور است. نام‌های بزرگی مانند کاین وست و ستاره MMA، کانر مک گرگور، این ساعت‌های گران‌قیمت را با افتخار می‌پوشند. این ساعت‌ها دارای مهندسی بوده و صنایع‌دستی سوئیسی هستند.