مشاهده همه 10 نتیجه

نمایش 20 40 60

خرید ساعت مچی پیاژه PIAGET

پیاژه یکی از برندهای کمیاب ساعت است که حرکات خود را طراحی، توسعه و تولید می‌کند. مدت‌ها قبل از اینکه ساعت‌های خود را بسازد، شرکتی که در سال 1874 تأسیس شد، قبلاً برای کالیبرهای خود شهرت خوبی کسب کرده بود. این وبلاگ قصد دارد تا دررابطه‌با خرید ساعت مچی پیاژه PIAGET به شما اطلاعات ارزشمندی بدهد.

ساعت‌های پیاژه به چه چیزهایی معروف هستند؟

ساعت پیاژه سابقه طولانی و معتبری در دنیای ساعت‌سازی دارد. پس از شکل‌گیری در سوئیس، ساعت‌های پیاژه به دلیل مهارت و ظرافت خود در سراسر جهان شناخته شدند. بیش از 100 سال از زمان شروع به کار، پیاژه برای کیفیت در کنار بزرگ‌ترین برندهای ساعت‌سازی ایستاده است.

آیا ساعت‌های پیاژه خوب هستند؟

ساعت‌های پیاژه یکی از بهترین شهرت‌ها را در دنیای ساعت‌های لوکس دارند. تقریباً هر متخصصی موافق است که ساعت‌های بسیار خوبی تولید می‌کند و ارزش قابل‌توجهی را در هر یک از محصولات خود ارائه می‌کند. چند سال پیش، آنها یکی از خطوط قدیمی خود را به‌روز کردند و Piage Polo S را معرفی کردند.

آیا پیاژه یک برند جواهرات خوب است؟

از زمان معرفی اولین مجموعه جواهرات خود در دهه 60، پیاژه راه خود را به اوج رسانده است. پیاژه که اکنون به‌عنوان یکی از برترین طراحان جواهرات لوکس در جهان شناخته می‌شود، آرشیو گسترده‌ای از مجموعه‌های جواهرات خیره‌کننده دارد.

چگونه می‌توان ساعت پیاژه را تشخیص داد؟

با یک ساعت پیاژه، می‌توان شماره سریال را در پشت قاب قرارداد. در بیشتر موارد، این طولانی‌ترین دنباله شکست‌ناپذیر خواهد بود، معمولاً هفت عدد (NNNNNN). درصورتی‌که هنوز آنها را داشته باشید، این جزئیات در مقالات اصلی نیز مشاهده می‌شود. شما بعد از خرید ساعت مچی پیاژه PIAGET می‌توانید اصل آن را تشخیص دهید.