مشاهده همه 3 نتیجه

نمایش 20 40 60

خرید ساعت مچی کروم CORUM

ساعت مچی کروم یکی از ماشین‌های زمان است که با حرکت دست و کوک کردن ساعت شما کار می‌کند. ساعت‌های اسپرت کروم را هم بانوان و هم آقایان می‌توانند استفاده کنند. این وبلاگ قصد دارد تا درباره خرید ساعت مچی کروم CORUM اطلاعات مفیدی را به شما انتقال بدهد.

مزایای خرید ساعت مچی کروم CORUM

خرید ساعت مچی همیشه کار به‌شدت طاقت‌فرسایی است. شما برای هر خریدی همیشه به دنبال اطلاعاتی هستید که شما را قانع کند تا خرید خود را انجام دهید. مشخصات ظاهری و فنی از مواردی هستند که شما را به‌راحتی می‌توانند قانع کنند. مشخصاتی مانند موتور ساعت، مقاومت شیشه ساعت، جنس دسته و بند و موارد دیگر.

شما با کسب این اطلاعات به‌راحتی می‌توانید دریابید که ساعت مدنظر شما چه ویژگی‌های دارید یا باید داشته باشد. ساعت‌های مچی کروم ظاهری زیبا و دل‌فریب دارند. این ساعت‌ها هم برای دستان لطیف و ظریف بانوان و هم دستان تنومند مردان مناسب است.

ساعت‌مچی‌های مردانه کروم سایت تی‌تی بول هم در بند چرم و هم در بند استیل یافت می‌شود. شما با خرید ساعت مچی کروم CORUM می‌توانید به همراه ساعت خود صاحب یک جعبه مارک از برند کروم شوید.

کدام شکل برای یک ساعت بهتر است؟

یک ساعت مربعی اغلب روی مچ دست بهتر می‌نشیند و به‌راحتی با بند هماهنگ می‌شود. این برای ایجاد سطح بیشتر طراحی شده است که به سازنده ساعت فضای بیشتری برای ویژگی‌های کاربردی می‌دهد. این طرح نیز چشم نوازی به نظر می‌رسد. تفاوت زیادی بین ساعت‌های مربعی و گرد وجود ندارد.

ارکان مهم انتخاب یک ساعت

مارک‌های زیادی از ساعت‌های مردانه در بازار موجود است که انتخاب را برای یک نفر دشوار می‌کند. همچنین ویژگی‌هایی وجود دارد که برای انتخاب آن استفاده می‌شود درحالی‌که برخی به‌طورکلی به ساعت نگاه می‌کنند.

صفحه‌کلید مهم‌ترین بخش در ساعت است. سایر ویژگی‌ها مانند نوار زنجیر یا چرم قابل تغییر هستند، اما صفحه اصلی هر ساعتی است. ساعت‌ها به روش‌های متفاوتی طراحی می‌شوند، بنابراین هر فرد وظیفه دارد بهترین را انتخاب کند.

روان‌شناسی قالب ساعت‌ها

دو طرح محبوب از ساعت‌های هوشمند وجود دارد که عبارتند از: صورت گرد و مربع. ساعت‌های صورت گرد احتمالاً به دلیل دلایل روان‌شناختی که تصور معنایی مردم از ظاهر یک ساعت است، بهتر از ظاهر مربعی می‌فروشند. ساعت‌های مربعی بر خلاف ساعت‌های گرد که حتی کودکان به دیدن آن‌ها عادت دارند، غیرمعمول هستند.

صفحه ساعت دایره‌ای‌شکل با دودست عمل می‌کند و به‌دور یک دایره می‌چرخد. زمانی که کوتاه است دوازده ساعت طول می‌کشد درحالی‌که طولانی تر شصت دقیقه طول می‌کشد. اجزای داخلی آن به‌گونه‌ای ساخته شده است که حول یک محور می‌چرخند و کیس‌ها دایره‌ای هستند.