نمایش 1–20 از 130 نتیجه

نمایش 20 40 60

اسپریت یک برند آمریکایی است که مالکان آن زن و شوهری خوش ذوق به نام های «داگ تامپکینز» و «سوزی راسل» هستند و امروز همچنان برند اسپریت به یکی از برندهای موفق و محبوب در بازار لباس و اکسسوری در تمام دنیا شناخته شده است. امروزه خرید ساعت مچی اسپریت (Esprit) در بین جوانان رواج بسیاری دارد.

این زن و شوهر در سال 1968 آپارتمان مسکونی خود را به دفتر مرکزی برندشان تبدیل کردند. داگ امور مالی و کارمندان را به عهده گرفت در حالی که همسرش سوزی کارهای طراحی محصولات را انجام می داد.

نتیجه تلاش های این زن و شوهر پدید آمدن برند اسپریت و تولیدات گسترده در زمینه پوشاک، ساعت مچی و انواع اکسسوری شد. البته با ایده های نوینی که داشتند مانند تولیدات پوشاک با الهام از دهه 60 میلادی، یا کارهای حفاظتی از محیط زیست توانستند متقاضیان جوان را به سمت برند خود جذب کنند.

در تمام قسمت های تشکیل دهنده محصولات این برند، می توانید نتیجه خوش ذوقی طراح آن را ببینید. همانطور که اسپریت معتقد است فقط جذابیت محصول کافی نیست، برای یک ارائه خوب می بایست جعبه، کیف دستی یا حتی محیط فروشگاه محصولات اسپریت برای مشتری جذاب و به یاد ماندنی باشد.

از نظر داگ و سوزی، کارمندان در اسپریت از ابتدا نقش مهمی را ایفا می کنند و می توانند حتی چهره تبلیغاتی برند شان باشند.

از این رو اسپریت به جای زیبایی های مدلینگ، مردم را به شکلی که هستند در تصاویر تبلیغاتی خود ارائه می دهد تا شعار” اسپریت متفاوت ، نزدیکتر و معتبرتر است” را از سمت مردم به برندش اختصاص دهد.

برای بازدید و خرید ساعت مچی اسپریت (Esprit) میتوانید به سایت تی تی بول مراجعه کنید.