نمایش 1–20 از 170 نتیجه

نمایش 20 40 60

خرید ساعت مچی جی شاک G-SHOCK

یکی از ساعت‌های ترند روز دنیا ساعت جی شاک است. ااین ساعت با طرح‌های بسیار زیبایی که دارد برای گروه سنی تینیجری موردپسند واقع می‌شود. این وبلاگ قصد دارد تا درباره خرید ساعت مچی جی شاک G-SHOCK به شما اطلاعات ارزشمندی بدهد.

مزایای خرید ساعت مچی جی شاک G-SHOCK چیست؟

یکی از مزایای استفاده از ساعت شوک کاسیو جی این است که لازم نیست قبل از قرارگرفتن در آب ساعت خود را بردارید و در معرض خطر گم‌شدن، گم‌شدن یا سرقت آن هستید. این ساعت تا عمق 200 متری در برابر آب مقاوم است و آن را به بهترین ساعت برای رفتن به ساحل هنگام موج‌سواری، شنا، اسکی روی آب یا ماهیگیری تبدیل می‌کند.

آیا ساعت‌های جی شاک مد هستند؟

آنها زیبا به نظر می‌رسند اما اگر واقعاً بادوام‌ترین چوب G-shocks را با نسخه تمام دیجیتال می‌خواهید. G-Shocks بیش از دوام به نماد تبدیل شده است. آنها در حال حاضر لوازم جانبی مد قانونی هستند. در حال حاضر بیش از 330 مدل G-Shock موجود است.

آیا جی شاک ساخت چین است؟

ساعت‌های G-Shock امروزی در ژاپن، تایلند و چین تولید می‌شوند. (درگذشته کارخانه‌هایی در کشورهای دیگر وجود داشت که در حال حاضر فعال هستند).

ساعت‌های جی شاک چندساله هستند؟

این اعداد ذهن را درگیر می‌کنند و نشان می‌دهند که G-Shock چقدر در سراسر جهان محبوب است. در واقع، بیش از 70 میلیون ساعت G-Shock از زمانی که اولین واحد آن در سال 1983 وارد بازار شد، فروخته شده است.

جی شاک‌ها چقدر طول عمر می‌کنند؟

پاسخ کوتاه این است که باتری G-Shock شما بین دو تا پانزده سال دوام خواهد آورد و پنج تا شش سال همان چیزی است که شما باید انتظار آن را داشته باشید. به طور خاص مدت‌زمان ماندگاری آن کاملاً به نحوه استفاده شما از ساعت و اینکه آیا یکی از مدل‌های خورشیدی سخت G-Shock را دارید یا خیر بستگی دارد.

شما با خرید ساعت مچی جی شاک G-SHOCKمی‌توانید امضای سبک خود را داشته باشید.