در حال نمایش 16 نتیجه

گلس ساعت مچی هوشمند

امروزه ساعت های هوشمند مچی مانند اپل واچ ها و اسمارت واچ ها در عموم مردم دیده میشوند و با توجه به مدل های مختلف این نوع ساعت ها در جوامع مختلف مانند مدیران، ورزشکاران، پزشکان و دیگر افراد از ان استفاده میکنند. این نوع از ساعت ها در برند های مختلفی تولید میشوند که هر یک ویژگی های مختص به خود را دارند. این نوع ساعت ها و یا مچ بند ها دارای طرح های متنوعی هستند که از گلس هایی با جنس و شکل متفاوت قابل عوض کردن میباشد.

تی تی بول فروشگاه بزرگ ساعت های مچی مردانه و زنانه نمونه های متنوع از این نوع گلس ها را برای فروش وارد و عرضه بازار کرده است که لیست ان قابل مشاهده میباشد.

محافظ صفحه نمایش ساعت هوشمنئد

یکی از مهم ترین بخش های یک ساعت، صفحه نمایش انها میباشد، گلس و محافظ عاملی برای افزایش طول مفید عمر یک ساعت مچی هوشمند میباشد که در نگهداری ساعت بسیار تاثیر گذار میباشد . افزایش طول عمر یک طرف موضوع است، باا بردن کیفیت کالا در طول استفاده شامل مواردی چون خطو خش بر روی ساعت و خرابی ان رانیز شامل میشود. قیمت محافظ در مقابل قیمت ساعت بسیار ناچیز میباشد و پشنهاد میشود حتمااستفاده شود

انواع گلس صفحه ساعت

اواع مختلف گلس ساعت ها را بر مبنای جنس انها تقسیم میکنند. گلس ها معمولا یا شیشهای هستند و یا پلاستیکی که از نظر کاربری باید دارای ویژگی هایی چون زد خش بودن، جلو گیری از ضربات به موبایل و انعکاس نور افتاب را دارا باشند. از دیگر ویژگی ها نماندن اثر انگشت افراد بر وی گلس میباشد که ین ویژگی ها در برند های مختلف گلس مشاهده میشود.