مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 20 40 60

خرید ساعت مچی CALVIN KLEIN

یک طرح بی‌نظیر دیگر ساعت از سایت تی‌تی بول ساعت مچی CALVIN KLEIN است. ساعتی که یکی از برندهای معروف دنیا شناخته شده است و این وبلاگ قصد دارد تا درباره خرید ساعت مچی CALVIN KLEIN به شما اطلاعاتی برتر بدهد.

مزیت خرید ساعت مچی CALVIN KLEIN

اگر طرف‌دار یک طرح کلاسیک و مدرن با بندهای استیل و چرم هستید پیشنهاد ما به شما خرید ساعت مچی CALVIN KLEIN است. ساعتی که زوجین به‌راحتی می‌توانند آن را ست کنند. اما چرا باید این ساعت را خریداری کنیم؟

موتور تعبیه شده در این ساعت ساخت کشور ژاپن است و با بالاترین کیفیت تقدیم شما می‌شود. وجود شیشه کریستالی ضد خش که یک نعمت به‌تمام‌معنا در اثر ضربه‌های وارده است. همه ما اندکی دلواپسی برای ضمانت خرید خود داریم اما سایت تی‌تی بول با دادن یک سال ضمانت‌نامه خیال ما  آسوده کرده است.

زن جسور با ساعت مچی CALVIN KLEIN

یک زن ساعت کالوین کلاین را صرفاً به دلیل کاربردی بودن یا صرفاً برای راحتی نمی‌خرد. او یک ساعت Calvin Klein می‌خرد، زیرا این ساعت مچی جسورانه مد است. مجموعه مارهای جدید خیره‌کننده (بله، این مار است، نه مار) که توسط کالوین کلاین همین بیانیه است. مار ممکن است یک ساعت مد باشد، اما مانند تمام ساعت‌های Calvin Klein، کیفیت واقعی و توجه به جزئیات را هم دارا باشد.

ساعت‌های Calvin Klein دارای گواهینامه ساخت سوئیس هستند که برای خانه مدی که به‌راحتی می‌توانست پشت شهرت عظیم برند خود پنهان شده و ساعت‌های ارزان‌قیمت‌تری را در آسیا بسازد، بسیار قابل‌ستایش است. این ساعت کالوین کلین ممکن است بیانیه‌ای قابل‌توجه باشد، اما از نظر کیفیت، باکیفیت است.

طرح مار و مینیمالیست‌ها

مینیمالیست کاملاً طراحی مار را توصیف می‌کند که بسیار مطابق با زیبایی‌شناسی است که کالوین کلاین برای آن در سطح جهانی بسیار مشهور و مترادف شده است. خطوط زاویه‌دار، فوق‌العاده تمیز و الگوهای متقارن همگی به‌ظاهر جذاب این ساعت مفهومی با طراحی فوق‌العاده کمک می‌کنند. جلوه‌های متالیک با درخشندگی بالا با آنچه کالوین کلاین دوست دارد شکل‌های «اوریگامی ‌مانند» آن را بنامد، استایل متمایز به ساعت می‌دهد.

دستبند در طرح پوست مار فوق‌العاده چشم‌نواز و خیره‌کننده است. ساعت با صفحه مشکی یا نقره‌ای برای ظاهری ذاتاً مدرن و شیک تقویت شده است. صفحه، قاب، قفل و قاب این ساعت کالوین کلین با سطحی از جزئیات و پیچیدگی طراحی شده است که در یک ساعت مد انتظار نمی‌رود.