بند ساعت مچی هوشمند

امروزه ساعت های هوشمند مچی مانند اپل واچ ها و اسمارت واچ ها در عموم مردم دیده میشوند و با توجه به مدل های مختلف این نوع ساعت ها در جوامع مختلف مانند مدیران، ورزشکاران، پزشکان و دیگر افراد از ان استفاده میکنند. این نوع از ساعت ها در برند های مختلفی تولید میشوند که هر یک ویژگی های مختص به خود را دارند. این نوع ساعت ها و یا مچ بند ها دارای طرح های متنوعی هستند که از بند هایی با جنس و شکل متفاوت قابل عوض کردن میباشد.

تی تی بول فروشگاه بزرگ ساعت های مچی مردانه و زنانه نمونه های متنوع از این نوع بند ها را برای فروش وارد و عرضه بازار کرده است که لیست ان قابل مشاهده میباشد.

خرید آنلاین بند ساعت هوشمند از تی تی بول

گاها بعد از خرید ساعت و یا مدتی بعد از استفاده افراد برای ایجاد تنوع دست به تغیر بند ساعت مچی خود میکنند و یا برای بهبود کیفیت ساعت انرا تعویض میکنند. همچنین بعضا افراد از رنگ های مختلف بند ساعت برای ست کردن با لباس های خود استفاده میکنند که دنایی تنوع تی تی بول این را برای شما فراهم اورده است و میتوانید مدل های مختلف بند ساعت مچی را روزانه در این سایت مشاهده نمایید.

قیمت بند ساعت اسمارت واچ

معمولا جنس بند ساعت تاثیر زیادی در قیمت اندارد ، به طور معمول بند های پلاستیکی به جهت قیمت به صرفه تر و دارای رنگ بندی بسیار متنوع ایی هستند که در این سایت در بخش محصولات قابل مشاهده هستند.

جنس های فلزی ساعت های SMART WHATCH معمولا گران تر هستند که قیمت گذاری انها بسته به برند تولید کننده و کیفیت انها متغییر است. دیگر نوع بند ها بند های چرمی هستند که که به لحاظ قیمت میان بند های چرمی و فلزی هستند و معمولا برای ساعت مچی اسمارت استفاده کمتری دارند

بند ساعت هوشمند انواع برندها

مدل و رنگ بند ساعت بسته به سلیقه افراد میباشد اما برند این نوع محصولا کیفیت را برای شما اطمینانی میکند .  در حال حاضر تقریبا برای همه برند ساعت‌ها مانند شیائومی مثل می بند mi band، سامسونگ مثل گلکسی واچ galaxy watch، اپل، مای کرونوز و سونی، بند ساعت هوشمند متنوعی با انواع مدل‌ها طراحی و ساخته می‌شود.

ساعت مچی مردانه

ساعت مچی زنانه

نمایش 1–16 از 128 نتیجه

نمایش 20 40 60